Yüksek Devirde Katalizör Temizliği Yapılır Mı?

Yüksek devirde katalizör temizliği konusu sürücülerin dikkatini çeken konular arasında yer almıştır. Genel söylenti ve inanışa göre yüksek devirde motoru çalıştırmanın katalizör üzerinde temizlik etkisi yaratacağı söylenir. Aslında bu inanışın çok fazla geçerliliği yoktur. Kirli ve tıkalı bir katalizörle yüksek devirlere çıkmak fayda yerine zarar verebilir. Katalitik konvektörde kirlilik ve tıkanıklığa bağlı olan sorunlarda aracı yüksek devirde çalıştırmak sorunun çözümüne yardımcı olmayabilir. Bu konuda daha bilinçli şekilde yapılacak olan temizleme çalışmaları daha iyi bir sonuç verecektir.

Yüksek Devirde Katalizör Temizliği Yapılır Mı?

Araç Katalizör Temizleme Nasıl Yapılmalıdır?

Araç katalizör temizleme konusunda verilecek en doğru tavsiye bir baz olan Sodyum Hidroksit (NAOH) kullanımıdır. Araç parça ve bileşenlerde ortaya çıkan sorunlarda bireysel olarak sürücülerin getireceği çözümler kısıtlı olabilir. Daha kalıcı ve isabetli çözümler noktasında servisimiz ve profesyonel ekiplerimiz kalıcı etki yaratır. Gerekli temizliğin yapılabilmesi ve aracın normal emisyon ölçülerine dönmesi için yüksek teknolojili ekipmanlarla servisimiz her zaman yardıma hazırdır. Bu sayede doğanın korunması sağlanırken, trafiğe kafanız rahat bir şekilde çıkabilirsiniz. Hem bu şekilde aracınızın muayeneden sorunsuz şekilde geçmesi mümkün olacaktır.

Araç Katalizör Temizleme Nasıl Yapılmalıdır?

Katalizör Temizliği Fiyatları

Katalizör temizliği fiyat aralıkları servisimizin sunduğu ekonomik çözümlerle kendini gösterir. Kaliteli ve uygun hizmet konusunda her zaman servisimize güvenebilirsiniz. Kapsamlı şekilde yaptığımız tetkikler sonucunda aracınızın katalizörü gözden geçirilir. Değişim gerekli olduğunda kaliteli hizmeti en uygun koşullarda almanız mümkün olur. Eğer temizlik yeterli olursa kaliteli hizmetin yanında siz müşterilerimize ekonomik bir fırsat sunulmuş olur.

Siz müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde asıl amacımız müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu durumu sunduğumuz kaliteli ve ekonomik hizmetlerle yakından görmeniz mümkün olur. Servis altyapımız ve oldukça modern yapıya sahip olan iş istasyonlarımız, tamir, temizlik ve garantili değişim konusunda gereksinimlerinizi en uygun şekilde karşılar.

Katalizör Temizliği Fiyatları
Hemen Ara Yol Tarifi
X